Na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz pomiędzy Southampton i Tottenham - wynik 1-1

Southampton - Tottenham wynik meczu 1-1. W dniu 2021-12-28 15:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Southampton a Tottenham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Southampton oraz Tottenham zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 25' 1-0 H. Kane 41' 1-1

Żółte kartki Southampton: Kyle Walker-Peters 13' Mohammed Salisu 27' Mohammed Salisu 39' Adam Armstrong 51'

Żółte kartki Tottenham: Sergio Reguilón 45' Harry Winks 69'

Czerwone kartki Southampton: Mohammed Salisu 39'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu - Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Brentford i Wolves natomiast Tottenham zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Morecambe i Chelsea.

Oddani fani śledzą poczynania ligi Premier League. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe i zawodnicy jak Kyle Walker-Peters Sergio Reguilón systematycznie zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Southampton oraz Tottenham w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. Mary's Stadium.