Spotkanie Southampton vs Brentford, wynik 4-1

W dniu 2022-01-11 19:45 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 18. Zmierzyły się Southampton oraz Brentford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Southampton a Brentford zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: J. Bednarek 5' 1-0 J. Ward-Prowse V. Janelt 23' 1-1 B. Mbeumo Álvaro Fernández 37' 2-1 A. Broja 49' 3-1 Oriol Romeu C. Adams 70' 4-1 I. Diallo

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Southampton zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Tottenham. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Everton.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Ivan Toney niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, książkowe gole i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Southampton oraz Brentford i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, St. Mary's Stadium.