Mecz pomiędzy Wolves oraz Southampton zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-01-15 15:00

Dnia 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Wolves oraz Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wolves a Southampton wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: R. Jiménez 37' 1-0 C. Coady 59' 2-0 J. Ward-Prowse 84' 2-1 Adama Traoré 90' 3-1 R. Aït Nouri

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 43' Raúl Jiménez 62'

Żółte kartki Southampton: Lyanco 58' James Ward-Prowse 86' Mohammed Salisu 87'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wolves zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Arsenal natomiast Southampton podejmie Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Tottenham.

Coraz częściej wierni kibice z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Daniel Podence Lyanco nader często zagwarantowały wyborowym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania nudzą. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Wolves i Southampton z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Molineux Stadium.