Spotkanie Southampton kontra Manchester City zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie St. Mary's Stadium dnia 2022-01-22 17:30

Southampton kontra Manchester City, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Southampton a Manchester City wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-01-22 17:30 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Southampton a Manchester City.

Gole strzelali: K. Walker-Peters 7' 1-0 N. Redmond Aymeric Laporte 65' 1-1 K. De Bruyne

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 33' Stuart Armstrong 79' Mohamed Elyounoussi 90'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania - Simon Hooper, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Southampton stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester United natomiast Manchester City z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Norwich.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Jan Bednarek nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Southampton i Manchester City w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. Mary's Stadium.