Southampton kontra Newcastle, wynik spotkania: 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Southampton a Newcastle wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-03-10 19:30 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Southampton oraz Newcastle.

Gole strzelali: S. Armstrong 25' 1-0 C. Wood 32' 1-1 J. Shelvey Bruno Guimarães 52' 1-2 D. Burn

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 72'

Żółte kartki Newcastle: Jacob Murphy 16'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Leeds. Kolejno natomiast Newcastle z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham.

Wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Jan Bednarek Jacob Murphy nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Natrafiamy na idealne asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League. Southampton i Newcastle jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak St. Mary's Stadium.