Na stadionie St. Mary's Stadium odbyło się spotkanie między Southampton i Newcastle - 1-2

Southampton kontra Newcastle, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-03-10 19:30 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania między Southampton oraz Newcastle wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Armstrong 25' 1-0 C. Wood 32' 1-1 J. Shelvey Bruno Guimarães 52' 1-2 D. Burn

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 72'

Żółte kartki Newcastle: Jacob Murphy 16'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Southampton zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leeds. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Tottenham.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Jan Bednarek Jacob Murphy raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między drużynami futbolowymi są zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nudzą fana. Obserwujemy idealnie wyliczone gole oraz asysty, brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Southampton oraz Newcastle oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, St. Mary's Stadium.