Spotkanie Southampton vs Watford zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie St. Mary's Stadium

Southampton vs Watford 1-2. Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Watford.

Po pierwszej połowie spotkania między Southampton a Watford wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: J. Hernández 14' 0-1 J. Hernández 34' 0-2 J. Kucka M. Elyounoussi 45' 1-2 C. Adams

Żółte kartki Southampton: Romain Perraud 48' Oriol Romeu 65' Jan Bednarek 76'

Żółte kartki Watford: Cucho Hernández 60' Moussa Sissoko 85'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Southampton stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leeds natomiast Watford podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Leeds.

Kibice śledzą poczynania w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak Romain Perraud Cucho Hernández często zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Natrafiamy na brutalne faule, książkowe gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Southampton i Watford jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.