Spotkanie Southampton vs Crystal Palace, wynik końcowy 1-2

Southampton vs Crystal Palace zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Southampton a Crystal Palace wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Crystal Palace.

Gole strzelali: Oriol Romeu 9' 1-0 J. Ward-Prowse E. Eze 60' 1-1 N. Clyne W. Zaha 90' 1-2 J. McArthur

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 16'

Żółte kartki Crystal Palace: Jean-Philippe Mateta 16' James McArthur 38' Joel Ward 45'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Liverpool i Leicester a Crystal Palace z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Everton.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Jan Bednarek Jean-Philippe Mateta nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Trafiamy na brutalne faule, wspaniałe asysty i gole, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nudzą kibica. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Southampton i Crystal Palace i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, St. Mary's Stadium.