Dnia 2022-05-22 15:00 miał miejsce mecz między Leicester oraz Southampton zakończony wynikiem 4-1

Leicester vs Southampton 4-1.

Pierwsza część spotkania między Leicester a Southampton zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-05-22 15:00 na stadionie King Power Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Leicester oraz Southampton.

Gole strzelali: J. Maddison 49' 1-0 J. Vardy 74' 2-0 H. Barnes J. Ward-Prowse 79' 2-1 Ayoze Pérez 81' 3-1 J. Maddison Ayoze Pérez 90' 4-1 Ricardo Pereira

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Southampton: Oriol Romeu 70'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leicester zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Southampton z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Oriol Romeu stale gwarantują swoim fanom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska usypiające. Regularnie trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtą kartką, widowiskowe bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Leicester i Southampton w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak King Power Stadium.