Spotkanie Manchester City vs Southampton, wynik końcowy 4-0

Manchester City vs Southampton 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City i Southampton wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-10-08 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Manchester City a Southampton.

Gole strzelali: João Cancelo 20' 1-0 P. Foden P. Foden 32' 2-0 K. De Bruyne R. Mahrez 49' 3-0 Rodri E. Haaland 65' 4-0 João Cancelo

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Southampton: Kyle Walker-Peters 21'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Manchester City stanie naprzeciw FC Copenhagen, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Arsenal. Kolejno natomiast Southampton z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Arsenal.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Kyle Walker-Peters niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że potyczki nudzą. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Manchester City i Southampton z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Etihad Stadium.