Mecz Everton kontra Southampton, wynik 1-2

Everton kontra Southampton wynik meczu 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Everton a Southampton wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-01-14 15:00 na stadionie Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Everton i Southampton.

Gole strzelali: A. Onana 39' 1-0 D. Gray J. Ward-Prowse 46' 1-1 C. Adams J. Ward-Prowse 78' 1-2

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 14' Ibrahima Diallo 69' Lyanco 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu - John Brooks, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Everton stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Arsenal i Liverpool a Southampton z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Blackpool.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Roméo Lavia często zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Ustawicznie obserwujemy efektowne bramki i asysty, bezlitosne faule zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Everton oraz Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Goodison Park.

Jesteś również zainteresowany tematem hokeja? Zajrzyj na link i przeczytaj artykuł!