Chelsea kontra Southampton, wynik meczu - 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea oraz Southampton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-02-18 15:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Chelsea oraz Southampton.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 45' 0-1

Żółte kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 4' Kepa Arrizabalaga 87' Mateo Kovačić 90'

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia -5' Armel Bella-Kotchap 16' Stuart Armstrong 45' Sékou Mara 75' James Ward-Prowse 90' Romain Perraud 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu to David Coote, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chelsea zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Leeds oraz BoRosja Dortmund. Kolejno natomiast Southampton z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Grimsby oraz Leicester.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Kalidou Koulibaly Roméo Lavia częstokroć zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na spektakularne asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między graczami są bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze nudne. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Chelsea oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stamford Bridge.