Leeds kontra Southampton, wynik spotkania: 1-0

Leeds kontra Southampton 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Leeds i Southampton zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-25 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Leeds oraz Southampton.

Gole strzelali: Junior Firpo 77' 1-0 J. Harrison

Żółte kartki Leeds: Wilfried Gnonto -5' Patrick Bamford 83'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong 58' Roméo Lavia 85' Ibrahima Diallo 90' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Brighton. Kolejno natomiast Southampton z Grimsby. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Manchester United.

Bardzo często fani futbolu śledzą ciekawe poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Wilfried Gnonto Stuart Armstrong niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze nudne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Leeds i Southampton i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Elland Road.