Newcastle kontra Southampton, wynik spotkania: 3-1

W dniu 2023-04-30 13:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Newcastle i Southampton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Newcastle i Southampton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: S. Armstrong 41' 0-1 K. Sulemana C. Wilson 54' 1-1 A. Isak T. Walcott 79' 2-1 C. Wilson 81' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 79'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong -5' Jan Bednarek 4' Kyle Walker-Peters 56' Roméo Lavia 72'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Leeds i Brighton natomiast Southampton zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Brighton.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Joelinton Stuart Armstrong nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Natrafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania nas nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Newcastle i Southampton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak St. James' Park.