Dnia 2023-08-26 14:00 na obiekcie St. Mary's Stadium miało miejsce spotkanie Southampton vs QPR - 2-1

Southampton vs QPR, wynik 2-1. W dniu 2023-08-26 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Southampton i QPR.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Southampton a QPR zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Edozie 30' 1-0 R. Manning J. Colback 32' 1-1 A. Armstrong 64' 2-1 R. Manning

Żółte kartki Southampton: Ryan Manning 11' Stuart Armstrong 19' Carlos Alcaraz 29' Ryan Fraser 90'

Żółte kartki QPR: Stephen Duke-McKenna 88' Samuel Field 89'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Southampton zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami Leicester i Ipswich. Kolejno natomiast QPR podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Swansea.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Ryan Manning Stephen Duke-McKenna wielokrotnie gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Southampton i QPR i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, St. Mary's Stadium.