Southampton kontra Cardiff, wynik spotkania - 2-0

W ostatnim spotkaniu angielskiej Championship drużyna Southampton pokonała zespołem Cardiff 2-0. Mecz odbył się w St. Mary's Stadium o godzinie 15:00. Wynik na przerwę również wynosił 2-0. To było emocjonujące starcie, które przyniosło ważne punkty dla obu drużyn w 19. kolejce ligowej rywalizacji.

Relacja z meczu Southampton - Cardiff

Dzisiejszy mecz pomiędzy drużynami Southampton a Cardiff odbył się na St. Mary's Stadium o godzinie 15:00. Spotkanie to było częścią 19. kolejki Championship.

Sędzią głównym tego emocjonującego starcia był James Bell, który z pewnością miał pełne ręce roboty przy tak zaciętym pojedynku.

Pierwsza połowa rozpoczęła się odważnie, a już w 11 minucie meczu, A. Armstrong zdobył pierwszą bramkę dla Southampton, wykorzystując asystę C. Alcaraz. Widzowie na St. Mary's Stadium mieli powody do radości, gdyż zaledwie cztery minuty później, ponownie A. Armstrong wpakował piłkę do bramki Cardiff, ustalając wynik na 2-0.

Po przerwie atmosfera na stadionie była niesamowita, a zawodnicy obu drużyn starali się zdobyć kolejne bramki, co jednak nie udało się żadnej z nich.

W 25. minucie Flynn Downes z Southampton zobaczył żółtą kartkę, a kilkadziesiąt minut później, w 72. minucie, Rubin Colwill z Cardiff również otrzymał kartonik.

Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Southampton, które zasłużenie wywalczyło trzy punkty. Po emocjonującym spotkaniu obie drużyny mogą być zadowolone z własnej postawy, choć z pewnością Cardiff z pewnością będzie chciało poprawić swój wynik w kolejnych meczach.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki w trakcie meczu, co świadczy o fair play zawodników. Następne mecze dla Southampton to starcia z Watford, Coventry i Blackburn, natomiast Cardiff zmierzy się z Millwall, Birmingham i Legią Warszawa.