Southampton kontra Leeds, wynik meczu 2-2

Southampton kontra Leeds 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Southampton i Leeds zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-08-13 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Leeds.

Gole strzelali: Rodrigo 46' 0-1 J. Harrison Rodrigo 60' 0-2 P. Struijk J. Aribo 72' 1-2 A. Armstrong K. Walker-Peters 81' 2-2 S. Mara

Żółte kartki Southampton: Mohammed Salisu 78'

Żółte kartki Leeds: Jack Harrison 43' Rasmus Kristensen 45' Brenden Aaronson 90'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu - Tony Harrington, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Southampton stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Cambridge United i Manchester United. Kolejno natomiast Leeds zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Brighton.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Mohammed Salisu Jack Harrison nieraz zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska przynudzają. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz bramki, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką dodające wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Southampton i Leeds oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. Mary's Stadium.