Spotkanie między Brentford oraz Southampton na stadionie Brentford Community Stadium: 3-0

 

Pierwsza połowa meczu między Brentford i Southampton zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-05-07 14:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Brentford a Southampton.

Gole strzelali: P. Jansson 13' 1-0 I. Toney Y. Wissa 14' 2-0 C. Eriksen K. Ajer 79' 3-0 C. Nørgaard

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 17'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Brentford stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Liverpool. Kolejno natomiast Southampton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Ibrahima Diallo bardzo często zagwarantowały wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, że mecze nie są warte uwagi. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Brentford i Southampton i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Brentford Community Stadium.