Dnia 2023-11-11 15:00 na obiekcie St. Mary's Stadium miał miejsce mecz Southampton kontra West Brom - 2-1

W emocjonującym meczu pomiędzy Southampton a West Brom, to drużyna gospodarzy wyszła zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Spotkanie odbyło się na St. Mary's Stadium w ramach 16. kolejki Championship. Southampton już na przerwę wyszło na prowadzenie 1-0, a mimo wysiłków West Brom, nie udało im się odrobić strat. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów.

Mecz pomiędzy drużynami Southampton i West Brom

W dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na St. Mary's Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Southampton i West Brom w ramach 16. kolejki Championship.

Na boisku obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, stawiając czoło sobie w zaciętej rywalizacji. Po emocjonujących 90 minutach gry, Southampton wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując West Brom 2-1.

W. Smallbone dał prowadzenie Southamptonowi już w 5. minucie spotkania, a wynik na przerwę wynosił 1-0. Jednak w drugiej połowie K. Bartley doprowadził do wyrównania, zdobywając bramkę dla West Brom w 65. minucie. Sytuacja na boisku stawała się coraz bardziej emocjonująca, lecz to A. Armstrong strzelił gola na wagę zwycięstwa dla Southampton w 79. minucie, ustalając wynik meczu na 2-1.

Mecz nie obył się bez kartek. Drużyna gospodarzy zebrała trzy żółte kartki: Flynn Downes w 36. minucie, Mason Holgate w 43. minucie oraz Carlos Alcaraz w 86. minucie. Drużyna przeciwników również otrzymała kilka kartek, jednak bez czerwonych.

Sędzią tego starcia był Tom Nield z Anglii.

Najbliższe mecze dla Southampton to konfrontacje z Huddersfield, Bristol City i Cardiff, natomiast West Brom zmierzy się z Ipswich, Cardiff i Leicester.