Southampton - Wolves, wynik meczu - 0-1

Southampton - Wolves zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Southampton a Wolves wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Southampton a Wolves.

Gole strzelali: R. Jiménez 61' 0-1 José Sá

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia meczu to Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Southampton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds i Burnley natomiast Wolves z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Leeds.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Często obserwujemy ostre faule, idealnie wyliczone gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to mecze statyczne. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Southampton i Wolves z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak St. Mary's Stadium.