Na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2022-04-24 13:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Brighton i Southampton - wynik 2-2

Brighton - Southampton 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brighton a Southampton zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Brighton i Southampton.

Gole strzelali: D. Welbeck 2' 1-0 M. Salisu 44' 2-0 J. Ward-Prowse 45' 2-1 J. Ward-Prowse 54' 2-2 Oriol Romeu

Żółte kartki Brighton: Marc Cucurella 45'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Brighton stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Manchester United i Leeds. Kolejno natomiast Southampton podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Liverpool.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Marc Cucurella systematycznie gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to spotkania drętwe. Systematycznie obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Brighton oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, The American Express Community Stadium.