Rotherham vs Southampton, wynik spotkania - 0-2

W minioną sobotę, 3 lutego 2024 roku, na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Rotherham i Southampton w ramach 30. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-0, po bramkach strzelonych jeszcze przed przerwą. Oto sprawozdanie z tej konfrontacji.

Relacja z meczu: Rotherham vs Southampton

Mecz pomiędzy drużynami Rotherham (Gospodarz) a Southampton (Goście) odbył się 3 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium, w ramach 30. kolejki Championship.

Sędzią głównym spotkania był Sunny Singh Gill z Anglii.

Goście odnieśli zwycięstwo 2-0, zdobywając obie bramki jeszcze w pierwszej połowie.

Pierwszą bramkę dla Southampton zdobył J. Bednarek w 4. minucie, natomiast drugą bramkę strzelił A. Armstrong w 38. minucie po asyście R. Frasera.

W drugiej połowie zostały pokazane żółte kartki dla dwóch zawodników Southampton - Flynna Downesa w 57. minucie oraz Stuarta Armstronga w 60. minucie.

Gospodarze nie otrzymali żadnych kartek w tym spotkaniu.

Następne mecze dla Rotherham to starcia z Leeds, Hull City i Watford, natomiast Southampton zmierzy się z Watford, Huddersfield oraz Bristol City.

Relacja minuta po minucie

15:00 - Rozpoczyna się spotkanie na AESSEAL New York Stadium. Atmosfera na stadionie jest gorąca, kibice obu drużyn wspierają swoich ulubieńców.

4' - GOOOOL! Southampton obejmuje prowadzenie po bramce strzelonej przez J. Bednareka.

38' - Kolejna bramka dla Southampton! A. Armstrong podwyższa prowadzenie gości po asyście R. Frasera.

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę. Wynik to 0-2 na korzyść Southampton.

57' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla Southampton – Flynn Downes.

60' - Stuart Armstrong otrzymuje żółtą kartkę.

90' - Mecz dobiega końca, Southampton wygrywa 2-0. Gospodarze nie zdołali odrobić straty.

Po końcowym gwizdku sędziego atmosfera na stadionie była napięta. Kibice Rotherham byli rozczarowani porażką swojej drużyny, podczas gdy fani Southampton cieszyli się z cennych trzech punktów. W meczu widoczna była zacięta walka obu drużyn, lecz skuteczność gości zadecydowała o końcowym wyniku. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom sportowy, jednak to Southampton wyszedł zwycięsko z tego starcia. Następne mecze zapowiadają się interesująco, zatem trzymajmy kciuki za obie drużyny!