Mecz Southampton - Millwall zakończony wynikiem 1-2 dnia 2024-02-24 15:00

W sobotę, 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 czasu lokalnego, na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Southampton i Millwall. Spotkanie to miało miejsce w ramach 34. kolejki ligi Championship. Po emocjonującym starciu to zespół Millwall wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Wynik na przerwę to 1-2, co zadecydowało o ostatecznym losie pojedynku.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Southampton a Millwall

W St. Mary's Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Southampton i Millwall. Gospodarze starli się z Gośćmi w ramach 34. kolejki Championship. Arbitrem spotkania był Thomas Bramall z Anglii, a emocje sięgały zenitu w trakcie 90 minut zmagań na murawie.

Sprawozdanie z meczu:

1' - Rozpoczęcie spotkania! Obie drużyny ruszają do walki pełne determinacji. Kibice na trybunach gorąco dopingują swoich ulubieńców.

5' - GOOOOL! Japhet Tanganga z Millwall wyprowadza Gości na prowadzenie! G. Saville z zasłużoną asystą otwiera wynik meczu na 0-1 dla Millwall. Co za początek spotkania!

8' - Pierwsza żółta kartka w meczu - George Honeyman z Millwall dostaje ostrzeżenie od sędziego za faul.

13' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla Japheta Tangangi z gości. Emocje nie maleją na boisku.

34' - Bramka! Che Adams z Southampton wyrównuje stan meczu! S. Armstrong zapewnia asystę, a wynik to 1-1. Gospodarze odrabiają straty!

43' - Jack Stephens z Southampton otrzymuje żółtą kartkę za brutalne zagranie.

44' - GOOOOL! Z. Flemming daje ponowne prowadzenie Millwall, a wynik to 1-2. Gospodarze znów muszą odrabiać straty tuż przed przerwą!

84' - Samuel Edozie z Southampton dostaje żółtą kartkę za zbyt agresywne zachowanie na boisku.

90' - Dwie żółte kartki dla Gospodarzy w ostatnich minutach meczu! Kyle Walker-Peters i Taylor Harwood-Bellis dostają kartki. Emocje sięgają zenitu na St. Mary's Stadium.

90' - Matija Šarkić z Millwall otrzymuje żółtą kartkę w doliczonym czasie gry. Kartek pełno na boisku!

Koniec meczu! Southampton 1-2 Millwall. Goście odnoszą zwycięstwo po zaciętej walce na boisku. Mecz obfitował w emocje, kontrowersje i wiele kartek. Kibice nie mogli narzekać na nudę. Następne wyzwania czekają obie drużyny, które będą musiały kontynuować swoją walkę w Championship. Czy to spotkanie będzie miało wpływ na dalsze losy obu zespołów? Kibice obu drużyn z pewnością zapamiętają to starcie na długo!